Skip to main content
Späť na všetky novinky

NOVINKY

Pozvánka na brigádu

Výbor MsO SRZ Michalovce pozýva svojich členov na brigádu , ktorá bude dňa 22.6.2013 v Kolibabovciach. Tak ako sme vás už informovali v predstihu, jedná sa o znovu uvedenie revíru VN Kolibabovce medzi revíry lovné.
Na brigádu si doneste pracovný odev, rukavice, kosačku ak vlastnite, krovinorez – benzín zabezpečuje MsO Mi, sekeru, prsačky gumáky- kto vlastní – na vyťahovanie náletových vrbín z vody. Zraz je o 6:00 k vôli horúčavám !!!
Doneste si jedlo na celý deň . Pitný režim – vodu zabezpečuje MsO Michalovce.
Kto ešte nebol na tejto Vodnej nádrži tak musíte isť do obce Kolibabovce , odkiaľ je najlepšia prístupová cesta .
Pre tých, ktorí prídu z Michaloviec .Pre orientáciu Michalovce – Sobrance , potom zo SO smer Tibava v strede dediny v Tibave odbočka do ľavá na obec Vojnatina ,potom pokračovať rovno na obec Porúbka smer na obec Koromľa za Porúbkou bude odbočka do pravá do obce Kolibabovce, smer hore dedinou odbočky vždy vpravo na cintorín ,kde je nová strecha na kostole /strieborná / vždy rovno až na polia po poľnej cestičke až k rybníku. Organizátor zabezpečí označenie.

Posledná brigáda našej MsO je na VN Pozdišovce – kosenie hrádze.
Tu sú vítaní všetci , ktorí vedia zaobchádzať s kosou a kosačkou. Doneste si svoju kosačku, benzín zabezpečuje MsO. Pitný režim zabezpečený. Zraz je o 6:00 na hrádzi.