Skip to main content
Späť na všetky novinky

NOVINKY

DARUJTE NÁM 2% Z VAŠÍCH DANÍ

 

 

Vážení športoví rybári, priatelia,
aj v tomto roku môže každá osoba, ktorej príjem podlieha zdaneniu venovať 2% zo zaplatenej dane občianskym združeniam.. Naša organizácia je tiež občianskym združením, ktorá získané prostriedky investuje na podporu športu detí a mládeže, zarybnenie rybníkov v správe MsO SRZ Michalovce a ďalších činností. Preto nenechajte tieto prostriedky prepadnúť a darujte aj tento rok 2% svojich daní. Je to Vaše právo podporiť dobrú vec.

Preto sa obraciame na Vás našich členov a na občanov, ktorí prejavujú sympatie našej organizácii so žiadosťou o finančnú podporu vo forme 2% dane z príjmu fyzických aj právnických osôb.

Tlačivo vyhlásenie a tlačivo potvrdenie si môžete vyzdvihnúť v rýb. predajni Peter na ulici Školskej , alebo v rybárskom dome na Námestí osloboditeľov 66 071 01 Michalovce

Vyhlásenie spolu s Potvrdením doručte najneskôr do 30.04.2015 na daňový úrad v mieste Vášho bydliska pokiaľ ste zamestnanec. V prípade, že ste podnikateľ alebo živnostník uveďte údaje z vyhlásenia v daňovom priznaní k dani z príjmov fyzických alebo právnických osôb. Potvrdenie je nám potrebné doniesť ,stačí kopia potvrdenia o darovaní 2% daní .

V prípade nejasností získate bližšie informácie na stránke www.rozhodni.sk alebo Vám poradí p. Anton Tadián tel.: 0915949427 ako máte ďalej postupovať.
V prípade, že sa nerozhodnete podporiť svojou 2% daňou, táto suma prepadne do štátneho rozpočtu!

_x000D_

Ďakujeme

Výbor MsO SRZ Michalovce