Skip to main content
Späť na všetky novinky

NOVINKY

9.4.2022 Brigády na VN Pozdišovce a VN Budkovce 1

Sobota 9.4.2022 Brigáda na VN Pozdišovce
Prvá brigáda v Pozdišovciach .Ráno tajomník MsO zodpovedný za dnešnú brigádu , privítal zúčastnených , vysvetlil čo sa bude dnes robiť , rozdelil ku každému altánku 4 členov, spolu 20 , ktorý mali za úlohu natrieť cely altánok lazúrov luxolom , pozbierať odpad, 3 členovia čistili príjazdovú cestu od konárov ktoré zasahovali do príjazdovej cesty . Dnes sa natrela aj revírna tabula na začiatku rybníka. Zároveň sa vyzbieralo aj 12 vriec odpadu. Skonštatovali sme že budú potrebne ešte 2 mimoriadne brigády na opravu altánkov . Konkrétne – altánok c 1 oprava celej strechy , nove late , nová krytina , altánok c. 2 je v poriadku , altánok c 3 urobiť oplechovanie ,strecha je v poriadku , altánok c 4 oprava strechy do polovice, nová krytina , nove late na zadnú stranu altánku , altánok c 5 urobiť oplechovanie a vymeniť 2 pasy krytiny, zateká, late sú ešte v poriadku , pripadne ešte pod novu krytinu na nove late dát ešte lepenku .
Na záver brigády vedúci brigády všetkým prítomným poďakoval , urobila sa spoločná fotka a všetkých tajomník pozval na zajtrajšiu MsK do zlatého bažanta s tým že im pripomenul ,aby nezabudli na platný členský preukaz a aby boli dochvíľny a prišli v predstihu cca o 7:30 až 7:45.
9.4.2022 sa uskutočnila brigáda aj na VN Budkovce 1. Prihlásilo sa 10 brigádnikov, ktorí pod vedením p. Ivanka a M.Vargu rozvážali kameň a tým spevňovali brehy rybníka, zároveň vyrovnávali prístupovú cestu k rybníku.