Skip to main content
Späť na všetky novinky

NOVINKY

3.5.2015 Pretek na ťažko Vyšná Rybnica

Vyšná Rybnica 3.5.2015 – Počasie nám prialo.
Krásne slnečné počasie si objednali Sobrančania na pretek vo Vyšnej Rybnici. Nedeľa sa vydarila všetkým zúčastneným. Spokojnosť vyžarovala z tvarí usporiadateľov a súťažiacich. Veď v roku 2014 to tu bol pretek v neskutočnom vetri .
K losovaniu už o pol siedmej prišlo 81 dospelých a 7 deti. Pretekárska trať vytýčená výborom OO Sobrance na jedničku bola plne obsadená, len škoda , že pretek na ťažko neláka mládež , takže rok čo rok ich prichádza menej. Tohtoročné ceny boli príkladne, nakoľko aj Mesto Sobrance prispelo hodnotou vyrovnávajúcou sa cenám Mestskej organizácii Michalovce.
Na prekvapenie, hneď po prvom výstrele sa kapry začali chytať na obidvoch stranách. Úlovky pribúdali, slniečko pripekalo , takto sme si predstavovali májové preteky. Na pláži žiaril najmladší Dávid Pašek a na druhej strane ostrieľaný Martin Huska.
Po zvážení úlovkov pripadla česť odovzdať hodnotné ceny primátorovi Mesta Sobrance p. Džurinovi, predsedovi MsO Michalovce p. Šaffovi a predsedovi OO Sobrance p. Oravcovi.

Konečné poradie u deti :
1, Peter ANGI 4 410g
2, Marek Zapotočný 3 780g
3, Gregor Martin Zambori 2 690g
Konečné poradie u dospelých :
1, Martin Huska 11 150g
2, Marán Drážil 9 220g
3, Dávid Pašek 9 120g