Skip to main content
Späť na všetky novinky

NOVINKY

22.7.2018 3deň Tábora mladých rybárov

Nedeľa – Tretí deň Tábora mladých rybárov
Skoro ráno o 6:00 deti už čakali na raňajky, no zároveň čakali ako dopadne posledná súťaž , lov rýb. Po raňajkách každý si išiel upratať postele a zbaliť veci. Dnes odídu domov, tak každý si zbalil všetky svoje veci a vyniesol si ich z hlavného stanu. Po upratovaní sme sa všetci presunuli k vode , aby posledná rybačka a posledné body za úlovky pomohli družstvám v záverečnom vyhodnotení. Dnes sa darilo každému družstvu, rybu si chytil každý. Za dva hodiny každé družstvo ulovilo v priemere po 15 rýb. Posledný obed tábora, posledné nanuky a presun na táborisko. Nastúp všetkých deti už sledovali rodičia, ktorí prišli včas . Boli vyhodnotení najlepší jednotlivci z každého družstva, ktorých navrhli vedúci družstiev.
Najlepší z oranžových sa stal – Rado Záhorčák
Najlepší zo žltých sa stal – Kristián Kašaj
Najlepší z modrých sa stal – Filip Macko
najlepší zo zelených sa stal – Patrik Valkovič
Najlepší z červených sa stal – Dominík Ščerbák
Najlepšie družstva VIII. Ročníka tábora mladých rybárov :
1, Žltý „ ZUBÁČE“ 98,5 b.
2, Modrý „ MODRA VLNA „ 91,5 b
3, Červený „ ŠŤUKY“ 71 b
4, Zelený „ MRCHY“ 56,5 b
5, Oranžový „ JALCE“ 46,5 b
Na záver boli odovzdané ceny od sponzorov VIII. Ročníka Tábora mladých rybárov, ktorými boli : TESCO , MADFRUIT, VEKA Sereď, KIMOT, STARFISHING, FLAJZAR, MAREK ŠEBA, GURMAN, JETFISH,BOLAND, Nezisková organizácia- Sociálny Zemplín.
Posledné slova patrili predsedovi MsO SRZ Michalovce p. Vladovi Šaffovi, ktorý poďakoval deťom za disciplínu, slušné správanie. Zároveň poďakoval dospelým , ktorí pomáhali po tri dni v organizovaní tohto tábora. Pozvánka na IX. Ročník a rozlúčka s odovzdávaním diplomov, medailí a tašiek z drobnosťami od sponzorov.
Ďakujeme a dovidenia.