Skip to main content
Späť na všetky novinky

NOVINKY

22.7.2017 Druhý deň tábora mladých rybárov

22.7.2017 Druhý deň tábora mladých rybárov
Na druhý deň sme naplánovali veľ súťaži, aby nedeľa už bola voľnejšia, bez stresov. A tak po raňajkách deti začali s rybolovom a po rybolove , hry s jablkom , žabaky a rôzne hry naplánované a vymyslené organizátorom. Začal vytúžený futbalový turnaj. V zápasoch sa bojovalo tak , ako keby šlo o majstra republiky. Vynikali zelený s najlepším hráčom Filipom. Okolo obeda sme skončili prvý polčas k vôli obedu a presunu na obed.
Obed bol vynikajúci a deťom rezeň chutil. No i tu sa ukázali ti, čo sú vyberavý v jedle. No nanuk chutil každému.
O 13:00 už nás čakala Mestská polícia s predvádzaním rožných špecialít z výkonu ich povolania. Deti najviac zaujali okuliare opilcou. Takže ich chôdza prebiehala presne , ako keď dospelí sa vracajú z kŕčmi . Streľba s pištole na terč tiež nedopadla zle. Poďakovanie policii a poďho do vody, vykúpať a schladiť telo. Začal druhý polčas futbalových zápasov.
Ukončenie druhej časti rybolovu a presun na testy z rybolovu. Hospodár bol zhrozený odpoveďami a znalosťami deti. Pozitívne však bolo , najlepšie ovládali testy dievčatá.
Večera deťom prišla vhod v podobe guľáša, hoci po celý deň im bolo postarané o pitný režim, podávané dyne a sladkosti.
Vyhodnotenie a poďakovanie predsedom za hladký priebeh dňa otvorilo ukončenie. Z testov obdŕžala u dievčat cenu Rebeka a u chlapcov Martin. Futbal zase Filip bol vyhlásený za najlepšieho hráča. No a u rybárov sa najviac darilo Marekovi. Unavené deti zaľahli už o 22:00 podľa plánu