Skip to main content
Späť na všetky novinky

NOVINKY

20.-21.2.2016 Obrovský záujem o Zemplínskeho kapra

Obrovský záujem o VIII. ročník

Tak ako každý rok aj rok 2016 organizačný štáb podnikol cestu na Výstavisko Trenčín, kde prebiehala výstava FISHING SHOW. Bol to sviatok rybárov, pretože tohto roku bolo neskutočne veľa vystavovateľov . Všetky známe značky tam boli zastúpené a pravdaže tam sme nemohli chýbať ani mi organizátori najväčšej kaprarskej súťaže na Slovensku ZEMPLÍNSKY KAPOR.
Sobota bola namáhavá , pretože sme museli všetkých obehnúť a presvedčiť o sponzorovaní preteku a zastúpení ich značiek na tomto podujatí. Nečakali sme v taký úspech, aký sme dosiahli. Každá známa značka chcela sponzorovať sektor, čo sme im nemohli poskytnúť a každý chcel mať dva až tri družstva v štartovom poli .
Takže aj tohoročný 8.ročník bude nabitý známymi menami a to sľubuje vysokú látku a výsledky preteku. Ubehli dva dni od zverejnenia prihlášky a súťaž je skoro obsadená. A touto cestou chcem poďakovať organizačnému štábu , ktorí sa dnes vrátil z výstavy po namáhavej ceste , ale hlavne po namáhavom sobotňajšom dni a rozhovoroch so sponzormi.