Skip to main content
Späť na všetky novinky

NOVINKY

14.1.2017 X. Rybársky ples – Motel Kamenec

V nedeľu 15.1.2017 nad ranom skončil jubilejný X. Rybársky ples . Ubehlo veru už 10 rokov , keď sa výbor Mestskej organizácie Slovenského rybárskeho zväzu Michalovce podujal na zorganizovanie 1. plesu v Reštaurácii Zlatý bažant Michalovce. Už tento prvý ples ukázal, že rybári sa vedia zabávať a chcú sa takto aspoň raz v roku stretnúť aj so svojimi polovičkami v tanci a zábave. Po piatich plesoch v Bažante sme nakoniec zistili obrovský záujem o naše plesy, takže tato miestnosť nám nepostačovala. Vedeli sme , že jedine nám pomôže veľkosťou Motel Kamenec na Zemplínskej šírave. Budú sa chcieť ľudia presúvať z mesta na šíravu? To bola otázka , na ktorú sme odpoveď čakali od ľudí. Prvý ples na Moteli ukázal, že ľudia idu za zábavou a nepoznajú prekážky v podobe presunu autami. Kapacita Motela je až do X. Rybárskeho plesu rok čo rok obsadená a naše Rybárske plesy patria medzi najlepšie v okrese. Hostia plesu , ako tajomník, prezident Slov. rybárskeho zväzu si vysoko vážili prácu výboru a tak nemáme núdzu o čestných hosti.
Aj tento X. ročník patril medzi veľmi vydarené podujatia našej organizácie. Jedla z rýb boli ako vždy ozdobou jedálneho lístka. Perfektná hudba a skvela nálada nám vydržali do skorého rana.
Pozvanie od predsedu organizácie na ďalší XI. Ročník na záver padli na úrodnú pôdu a už dnes v pondelok sa začala rezervácia.
Výbor SRZ MsO Michalovce Vám všetkým ďakuje za účasť a perfektnú atmosféru na tomto podujatí.