Kaprarsky maratón na VN Pozdišovce.
Od štvrtka 26.5.2022 do dnes 29.5.2022 prebiehal na VN Pozdišovce 3.ročník kaprarského maratónu. Tohto roku bolo vybratých podľa predložených prihlášok 13 družstiev. Boli tam družstva , ktoré sa tohto podujatia zúčastnili aj po minulé roky, no skoro polovica bola nových. Mestská organizácia aj tohto roku poverila organizáciou športového referenta p. A. Semana a člena športového družstva p. J. Kanáloša. 3.ročník mal tohto roku už aj 2 rozhodcov a to pp. Geroča a Sotáka, takže organizátori sa mohli viac venovať lovu rýb ako po minule roky.
Losovanie prebehlo vo štvrtok a lov rýb začal hneď v tento deň. Šťastlivci boli tí čo si vylosovali miesta už im známe z minulého roku. O zábery tohto roku nebola núdza. Kapry do 5kg tohto roku potešili každého. Rekordný kapor o váhe 9500g je rekordom podujatia a ulovila ho dvojica CT H+H. Čo najviac potešilo, že sa ulovilo neuveriteľných 720kg rýb. Bola to ďalšia tohtoročná súťaž , kde si naši členovia zachytali krásne rekordné úlovky. Tohto roku sa najviac na maratóne darilo družstvu CT FENIX, ktorý ulovili celkové 180kg a suverénne zvíťazili pred CT MASTODONBAITS s váhou 135kg.
Putovný pohár , na ktorý sa pripíše meno víťazov tak skončil v rukách FENIXU. Zvláštnu cenu udelila predajňa Rybárskych potrieb H+H jedinej ženskej zástupkyni v družstve CT ANDY p. Mackovej. Záverečné slova p. Semana patrili všetkým za výborný pretek a predseda MsO zaželal zúčastneným šťastný návrat k svojim rodinám.
Poradie 3.ročníka kaprarskéhio maratónu na VN Pozdišovce
1, CT FENIX - pp. Gabriel Kovaľ, Miloš Šandrej, Rastislav Lehotay
2, CT MASTODONBAITS - pp. Miroslav Kurtak, Dominik Lorinc
3, CT H + H - pp. Andrej Seman, Jozef Kanáloš

 
 
 
Progress-systems, s.r.o.

TOPlist