Zoznam prihlásených tímov

Dátum aktualizácie: 01.06.2022 08:14



Zoznam tímov

Počet: 51

TímŠtát
CT AKBAITS
Adam Kostorz (Člen tímu)
Piotr Czech (Člen tímu)
Krzysztof Kostorz (Člen tímu)
Poľsko Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 21.04.2022
CT AKBAITS 2
Marcin Sobolewski (Člen tímu)
Dariusz Gmyrek (Člen tímu)
Tomasz Kuligowski (Člen tímu)
Poľsko Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 25.04.2022
CT BROTHERS-MASSIVE BAITS SK
Tomáš Šamo (Člen tímu)
Slavomír Žipaj (Člen tímu)
Štefan Podobinský (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 19.04.2022
CT CARP ONLY/STARFISHING 1
Tomáš Krajčovič (Člen tímu)
Tomáš Vaněk (Člen tímu)
Zdeněk Vaněk (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 27.04.2022
CT CARP ONLY/STARFISHING 2
Jan Javor (Člen tímu)
Marek Kadlčík (Člen tímu)
Miroslav Gabrhel (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 27.04.2022
CT CARP ONLY/STARFISHING 3
Tomáš Sluka (Člen tímu)
Mário Belák (Člen tímu)
Tomáš Gerhát (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 26.04.2022
CT CARP SERVIS VÁCLAVÍK 1
Aleš Václavík (Člen tímu)
Milan Trešl (Člen tímu)
Milan Dytrych (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 12.04.2022
CT CARP SERVIS VÁCLAVÍK 2
Radek Slunéčko (Člen tímu)
Jan Paťek (Člen tímu)
Vlastimil Johanides (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 12.04.2022
CT CARPSTYLE CZ
Roman Bařina (Člen tímu)
Marti Křapa (Člen tímu)
Martin Horák (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 12.04.2022
CT DR.BAITS
Radován Hudák (Člen tímu)
Dušan Rúčka (Člen tímu)
Patrik Radačovský (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 16.03.2022
CT FANCY CARP
Marián Fenik (Člen tímu)
Vladislav Smažák (Člen tímu)
Róbert Kapala (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 29.03.2022
CT FISHINGSTAR CZ
Lukáš Křenek (Člen tímu)
Zdeněk Ružička (Člen tímu)
Milan Baňas (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 21.04.2022
CT FISHMANIA & URBANCARP
Marián Zauška (Člen tímu)
Ondrej Piovarči (Člen tímu)
Ján Urban (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 19.04.2022
CT GARANTBAITS
Peter Ergh (Člen tímu)
Marek Macan (Člen tímu)
Valér Cejkovský (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 27.04.2022
CT GIANTS FISHING
René Tegi (Člen tímu)
Jakub Fabián (Člen tímu)
Marián Hredzák (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 04.01.2022
Uhradené: 01.01.2022
CT GULA CARP
Patrik Galbavý (Člen tímu)
Ján Kralik (Člen tímu)
Martin Jokala (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 25.04.2022
CT H + H
Jozef Kanaloš (Člen tímu)
Michal Demčák (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 20.04.2022
CT JET FISH
Jiří Minařík (Člen tímu)
David Mucha (Člen tímu)
Anrea Mašková (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 22.01.2022
Uhradené: 28.04.2022
CT JRC SK
Pavol Jurčo (Člen tímu)
Lukáš Pikulík (Člen tímu)
Tomáš Pitoňák (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 15.04.2022
CT KARPKLUB.PL
Marcin Herman (Člen tímu)
Bartlomlej Biltek (Člen tímu)
Dawid Marczuk (Člen tímu)
Poľsko Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 28.04.2022
CT MASSIVE BAITS SK 1
Ondrej Goga (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 14.04.2022
CT MASTODONT BAITS
Dominik Lorinc (Člen tímu)
Ján Tačar (Člen tímu)
David Sinčák (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 19.04.2022
CT MIKBAITS ARIZONACARP CZ
Viktor Zagorski (Člen tímu)
David Kubalák (Člen tímu)
Martin Kania (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 19.04.2022
CT MIKBAITS BROTHERS KKK
Jakub Klimek (Člen tímu)
Ján Kurovský (Člen tímu)
Tomáš Kašovský (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 14.04.2022
CT MIKBAITS-PARYS.SK
Ladislav Koleno (Člen tímu)
Marián Brezovský (Člen tímu)
Peter Hofierka (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 25.04.2022
CT MILa BAITS
Marcel Tóth (Člen tímu) - ZV 17695
Martin Sýkorčin (Člen tímu) - ZVL 00734
Miroslav Kriška (Člen tímu) - ZV 17479
Slovensko Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 22.03.2022
CT MO SRZ BREZNO-FISHIN SK
Jozef Hromádka (Člen tímu)
Richard Čunderlík (Člen tímu)
Peter Pokrýva (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 02.05.2022
CT MO SRZ ZH
Miroslav Paller (Člen tímu)
Ľubomír Holečka (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 12.04.2022
CT Mr. FISHING
Ladislav Rosenberg (Člen tímu)
Róbert Marinec (Člen tímu)
Ladislav Merva (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 26.04.2022
CT Mr.FISHING 2
Jakub Vardžik (Člen tímu)
Marek Friga (Člen tímu)
Róbert Medeši (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 24.01.2022
Uhradené: 18.04.2022
CT MS BAITS
Ondřej Procházka (Člen tímu)
Milan Šebesta (Člen tímu)
Miroslav Maščák (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 19.01.2022
Uhradené: 23.03.2022
CT MsO SRZ KOŠICE
Maroš Terezka (Člen tímu)
Radoslav Lukács (Člen tímu)
Štefan Kopčo (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 24.04.2022
CT MsO SRZ MICHALOVCE
Stanislav Mesaroš (Člen tímu)
Milan Kačmarský (Člen tímu)
Michal Kalkahuz (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 25.04.2022
CT MY CARP
Michal Lesnek (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 27.01.2022
Uhradené: 05.05.2022
CT NA SOUTOKU MIKBAITS MĚLNIK
Ivo Kašpárek (Člen tímu)
Stanislav Brož (Člen tímu)
Michal Drašnar (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 28.04.2022
CT NO RESPECT KIMOT CZ
Petr Vystavěl (Člen tímu)
Ladislav Mučka (Člen tímu)
Martin Holeček (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 08.03.2022
CT NO RESPECT KIMOT II
Patrik Perička (Člen tímu)
Lukáš Tegi (Člen tímu)
Ľudovít Kačur (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 21.04.2022
CT NO RESPECT KIMOT SK
Vladimír Rybnický (Člen tímu)
Marián Pribiš (Člen tímu)
Petr Hošek (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 26.04.2022
CT NULA
Pavel Timko (Člen tímu)
Ludvik Mašek (Člen tímu)
Radomír Tomeček (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 05.04.2022
CT ORTHODOXCARP SK
Rastislav Muchanič (Člen tímu)
Marek Ivanco (Člen tímu)
Branislav Vaško (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 21.04.2022
CT ORTHODOXCARP ŽARNOVICA
Peter Zvala (Člen tímu)
Erik Nudzik (Člen tímu)
Norbert Škreko (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 23.04.2022
CT PARDUBICE
Aleš Syrovátka (Člen tímu)
Tomáš Zezulka (Člen tímu)
Roman Zrůst (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 20.04.2022
CT PATRIOT.SK
Peter Mišľavcev (Člen tímu)
Erik Angi (Člen tímu)
Peter Tomko (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 23.04.2022
CT PIRKO BAITS
Ján Maslik (Člen tímu)
Michal Cap (Člen tímu)
Ika Capová (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 11.04.2022
CT RYBARSKE POTREBY CARPS
Pavol Hatala (Člen tímu)
Peter Novák (Člen tímu)
Martin Šoganič (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 25.04.2022
CT SBS BAITS-CARPFAN TEAM 1
Tomaš Toth (Člen tímu)
Dominík Malar (Člen tímu)
Peter Štefanko (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 26.04.2022
CT SBS BAITS-CARPFAN TEAM 2
Martin Zamba (Člen tímu)
Marián Kučera (Člen tímu)
Jozef Kaňuch (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 16.03.2022
CT SONIK SPORTS CZ
Ondřej Jech (Člen tímu)
Martin Kazda (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 25.04.2022
CT SPORTEX ARIZONA CZ
Tomáš Tichý (Člen tímu)
Radim Kasalík (Člen tímu)
Lukáš Bielák (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 26.04.2022
CT SPORTFISHING CARP VOLÁRNA
Petr Seidler (Člen tímu)
Milan Dvořák (Člen tímu)
Petr Brousil (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 26.04.2022
CT ZEMNÍK BODOVKA LK BAITS
Ľuboslav Kokavec (Člen tímu)
Marek Stražák (Člen tímu)
Andrej Buček (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 18.01.2022
Uhradené: 21.04.2022

Náhradníci

Po prekonzultovaní s organizátorom ohľadom voľných miest a zaplatení štartovného na účet organizátora sa náhradníci stávajú súťažiacimi družstvami.

Počet: 10

TímŠtát
CT CARP WARIORS
Jakub Najdek (Člen tímu)
Zdeněk Meca (Člen tímu)
Zdeněk Meca (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 19.01.2022
CT EMERS FISH
Tomaš Volanský (Člen tímu)
David Košč (Člen tímu)
Petr Abschneider (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 21.02.2022
CT GARANTBAITS LIPTOV
Jakub Kúkol (Člen tímu)
Martin Kúkol (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 18.01.2022
CT INCOGNITO STAR+LT BAITS
Radek Kubáč (Člen tímu)
Tomáš Tintera (Člen tímu)
Pavel Pospíšil (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 18.01.2022
CT LUX/PIRKO BAITS
Marek Krakorník (Člen tímu)
Denis Urban (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 22.01.2022
CT MASTODONTBAITS CZ
Ján Tolar (Člen tímu)
Michal Blažiček (Člen tímu)
Jozef Frank (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 18.01.2022
CT NASH & BLACKCARP
Marek Skuhrovec (Člen tímu)
Radek Havelka (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 20.01.2022
CT SPEEDY BAITS
Patrik Hudak (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 19.01.2022
CT TB BAITS SK
Peter Mochťak (Člen tímu)
Marek Demjančík (Člen tímu)
Matúš Materna (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 18.01.2022
CT TH BAITS SLOVAKIA
Tomáš Hruška (Člen tímu)
Ladislav Furman (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 01.02.2022

 

 
Progress-systems, s.r.o.

TOPlist