Skip to main content
Späť na všetky novinky

NOVINKY

Sústredenie mladého rybára 2022.

Povinná výbava na sústredenie mladého rybára 22.07.2022 – 24.7.2022 :

Rybársky prút + navijak – lov na ťažko , alebo feeder – NADÁVAJTE DEŤOM DLHÉ PRÚTY ŤAŽKO SA S NIMI POTOM DEŤOM ZAHADZUJE , DĹŽKA PRÚTU MAX 3m a tak isto nech udice budú max do 150 g a silon max 0,25 , stojan na prút , rybárka výbava – budeme loviť prevažne Pleskáča, Ploticu, Červenicu a menšie kapríky tak háčky max. veľkosť 8 , olova , krmítka , obratlíky atď. povolenie na rybolov , podberák, stolička, šiltovka , alebo klobúk , pršiplášť, gumáky, pevná obuv – botasky, obuv do vody-šlapky, kroksi , plavky 2x, spacák(deka), vankúš , trička, ponožky, krátke nohavice – bermudy , dlhé nohavice – tepláky, maskáče , sveter ,alebo mikina, oblečenie na spanie , hygienické potreby , uterák a osušku , plastový pohár cca 0,3 dcl , kto používa lieky doniesť si a pri príchode na tábor nahlásiť , kartičku poistenca.

Príchod na stredisko Paľkov Zemplínska šírava – rybárska chata 22.7.2022 od 09:00 do 10:00 hod . Celodenná strava pre deti zabezpečená.
Program tábora mladého rybára.

Hlavnou náplňou programu rybárskeho detského tábora bude naučiť deti športovému lovu rýb . Budú sa učiť rôznym rybolovným technikám , ako sa správne starať o naše vody a o prírodu .Tiež nebudú chýbať klasické táborové programy ako olympiáda a loptové hry . Určite sa nudiť nebudú ani pri večernom programe . Každý účastník DRT obdrží malú pozornosť a samozrejme budú aj vecné ceny za predvedené schopnosti a zručnosti .
Zákaz návštev počas priebehu sústredenia.