Zoznam prihlásených tímov

Dátum aktualizácie: 11.04.2021 18:11



Zoznam tímov

Počet: 56

TímŠtát
CT AKBAITS 1
Krystztof Kostorz (Člen tímu)
Adam Kostorz (Člen tímu)
Krzystof Szpyrka (Asistent)
Poľsko Registrácia: 17.01.2021
CT AKBAITS 2
Marcin Sobolewski (Člen tímu)
Tomasz Kuligowski (Asistent)
Artur Gaczol (Člen tímu)
Poľsko Registrácia: 17.01.2021
CT CARP ONLY/STARFISHING 1
Tomáš Krajčovič (Asistent)
Tomáš Vaněk (Člen tímu)
Zdeněk Vaněk (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 15.01.2021
CT CARP ONLY/STARFISHING 2
Marek Kadlčík (Asistent)
Jan Javor (Člen tímu)
Miroslav Gabrhel (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 15.01.2021
CT CARP ONLY/STARFISHING 3
Mário Belák (Člen tímu)
Tomáš Gerhát (Člen tímu)
Tomáš Sluka (Asistent)
Slovensko Registrácia: 15.01.2021
CT CARP SERVIS VÁCLAVÍK 1
Aleš Václavík (Člen tímu)
Milan Trešl (Asistent)
Milan Dytrych (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 15.01.2021
CT CARP SERVIS VÁCLAVÍK 2
Vlastimil Johanides (Člen tímu)
Ján Paték (Asistent)
Radek Slunéčko (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 26.01.2021
CT CARPS.SK
Pavol Hatala (Člen tímu)
Martin Šoganič (Člen tímu)
Peter Novák (Asistent)
Slovensko Registrácia: 15.01.2021
CT CARPSTYLE.CZ
Martin Křapa (Člen tímu)
Roman Bařina (Člen tímu)
Tomáš Hajník (Asistent)
Česká Republika Registrácia: 15.01.2021
CT DR BAITS
Branislav Sima (Člen tímu)
Dušan Rúčka (Člen tímu)
Ján Gregorčík (Asistent)
Slovensko Registrácia: 15.01.2021
CT DR BAITS 1
Marcel Juhás (Člen tímu)
Matej Jeleň (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 15.01.2021
CT FANCY CARP SK
Róbert Kapala (Člen tímu)
Marian Fenik (Člen tímu)
Vladimír Smažák (Asistent)
Slovensko Registrácia: 15.01.2021
CT F-BAITS TRENČÍN
Miroslav Tománek (Asistent)
Stražák Marek (Člen tímu)
Stráňovský Miloš (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 19.01.2021
CT FISHING STAR CZ
Roman Valin (Člen tímu)
Lukáš Křenek (Asistent)
Zdeněk Ružička (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 17.01.2021
CT GARANTBAITS VÝCHOD
Valér Cejkovský (Člen tímu)
Marek Macan (Člen tímu)
Marek Uhľár (Asistent)
Slovensko Registrácia: 18.01.2021
CT GIANTS FISHING
Marián Hredzák (Člen tímu)
Rene Tegi (Asistent)
Jakub Fabián (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 31.01.2021
CT GREENFISCH
Roman Cerník (Člen tímu)
Boris Kubát (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 20.01.2021
CT GULA CARP
Jan Kralik (Asistent)
Patrik Galbavy (Člen tímu)
Martin Jokala (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 23.01.2021
CT H + H
Michal Demčák (Člen tímu)
Jozef Kanáloš (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 19.01.2021
CT INCOGNITO STAR+LT BAITS
Tomáš Tintěra (Člen tímu)
Radek Kubáč (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 17.01.2021
CT JRC SK
Pavol Jurčo (Člen tímu)
Lukáš Pikulík (Asistent)
Tomáš Pitoňák (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 15.01.2021
CT KARPKLUB.PL 1
Bartlomiej Blitek (Asistent)
Dawid Marczuk (Člen tímu)
Marcin Herman (Člen tímu)
Poľsko Registrácia: 15.01.2021
CT KARPKLUB.PL 2
Dariusz Gmyrek (Člen tímu)
Mariusz Zdychma (Člen tímu)
Adam Herman (Asistent)
Poľsko Registrácia: 15.01.2021
CT LUX PO/PIRKO BAITS
Peter Papcun (Člen tímu)
Marek Krakorník (Člen tímu)
Marek Rešetár (Asistent)
Slovensko Registrácia: 16.01.2021
CT MASIVE BAITS 1
Marcel Peterčík (Člen tímu)
Ondrej Goga (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 18.01.2021
CT MIKADO SK/KATRAN FISHING LINE
Matúš Galdun (Asistent)
Dušan Galdun (Člen tímu)
Vladimír Mižišin (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 05.02.2021
CT MIKBAITS & PARYS SK
Peter Hofierka (Člen tímu)
Milan Šeda (Asistent)
Marián Brezovský (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 27.01.2021
CT MIKBAITS CZ
Pavel Tulinský (Člen tímu)
Slavomír Čech (Člen tímu)
Jozef Broniš (Asistent)
Česká Republika Registrácia: 16.01.2021
CT MIKBAITS CZ II
David Kubalák (Člen tímu)
Martin Kania (Člen tímu)
Martin Macura (Asistent)
Česká Republika Registrácia: 19.01.2021
CT MIKBAITS KKK BROTHERS
Jakub Klímek (Člen tímu)
Tomáš Kašovský (Člen tímu)
Jan Kurovský (Asistent)
Česká Republika Registrácia: 15.01.2021
CT MIKBAITS PARDUBICE LT BAITS
Tomáš Zezulka (Asistent)
Roman Zrůst (Člen tímu)
Martin Kazda (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 18.01.2021
CT MILa BAITS
Marcel Tóth (Člen tímu)
Miroslav Kriška (Asistent)
Martin Sýkorčin (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 15.01.2021
CT MO SRZ BREZNO-FISHIN SK
Jozef Hromádka (Člen tímu) - ZV 34296
Richard Čunderlik (Člen tímu) - ZV 34297
Peter Pokrývač (Asistent) - ZV 34295
Slovensko Registrácia: 15.01.2021
CT MO SRZ ŽIAR N/H
Miroslav Paller (Člen tímu)
Ľubomír Holečka (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 15.01.2021
CT MSM
Milan Kačmarský (Člen tímu)
Stanislav Mesaroš (Člen tímu)
Michal Kalkahuz (Asistent)
Slovensko Registrácia: 24.01.2021
CT MsO SEREĎ ŠINTAVA
Peter Strapáč (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 07.02.2021
CT MsO SRZ KOŠICE
Maroš Terezka (Člen tímu)
Radoslav Lukács (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 15.01.2021
CT MsO SRZ MICHALOVCE
Ondrej Prochadzka (Asistent)
Miroslav Maščák (Člen tímu)
Milan Šebesta (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 16.01.2021
CT MY CARP ROCKERS
Michal Lesnek (Člen tímu)
Igor Vavřina (Asistent)
Oldřich Cuták (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 15.01.2021
CT NASH & BLACKCARP
Marek Skuhrovec (Člen tímu)
Radek Havelka (Člen tímu)
Radek Havelka ml. (Asistent)
Česká Republika Registrácia: 16.01.2021
CT NIKL&CARP"R"US SK
Jakub Vardžik (Člen tímu)
Robert Medeši (Asistent)
Marek Friga (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 21.01.2021
CT NO RESPECT KIMOT SK
Petr Hošek (Člen tímu)
Marián Pribiš (Asistent)
Vladimír Rybnický (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 24.01.2021
CT NO RESPECT-KIMOT CZ
Martin Holeček (Člen tímu)
Petr Vystavěl (Člen tímu)
Jakub Pokorný (Asistent)
Česká Republika Registrácia: 15.01.2021
CT NULA
Pavel Timko (Člen tímu)
Ludvík Mašek (Člen tímu)
Radomír Tomeček (Asistent)
Česká Republika Registrácia: 15.01.2021
CT ORTHODOX CARP SK
Rastislav Muchanič (Člen tímu)
Marek Ivanco (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 21.01.2021
CT ORTHODOXCARP ŽARNOVICA
Peter Zvala (Asistent)
Norbert Škreko (Člen tímu)
Erik Nudzik (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 15.01.2021
CT PATRIOT.SK
Peter Mišľavcev (Člen tímu)
Erik Angi (Asistent)
Peter Tomko (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 15.01.2021
CT PIRKOBAITS-GIANTFISHING
Michal Cap (Člen tímu)
Ika Capová (Asistent)
Ján Maslik (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 16.01.2021
CT REBELS
Petr Klaibert (Asistent)
Jan Křižák (Člen tímu)
Tomáš Ohanka (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 15.01.2021
CT SPORTEX ARIZONA
Martin Buday (Asistent)
Zdeno Púček (Člen tímu)
Radim Wróbel (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 27.01.2021
CT STARBAITS FISHING PLANET
Juraj Dobiš (Člen tímu)
Marek Cicák (Asistent)
Marián Kobetič (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 18.01.2021
CT SVINNA
Peter Minárech (Asistent)
Martin Chlpek (Člen tímu)
Anna Minárechová (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 15.01.2021
CT TB BAITS SK
Marek Demjančík (Člen tímu)
Peter Mochťak (Člen tímu)
Matúš Materna (Asistent)
Slovensko Registrácia: 27.01.2021
CT TROPIC FISHING
Aleš Rafan Moc (Člen tímu)
David Marda Marysko (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 16.01.2021
CT URBANCARP - FISHMANIA
Ondrej Piovarči (Člen tímu)
Ján Urban (Člen tímu)
Marián Záuška (Asistent)
Slovensko Registrácia: 15.01.2021
CT ZEMNÍK-BODOVKA LK BAITS
Andrej Buček (Asistent)
Ľuboslav Kokavec (Člen tímu)
Michal Burian (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 19.01.2021

Náhradníci

Po prekonzultovaní s organizátorom ohľadom voľných miest a zaplatení štartovného na účet organizátora sa náhradníci stávajú súťažiacimi družstvami.

Počet: 11

TímŠtát
CT AKBAITS SK
Erik Letenay (Člen tímu)
Roman Šmahovský (Asistent)
Martin Šikula (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 21.01.2021
CT CARPFISHING SK G & M
Marek Melničák (Člen tímu)
Gabriel Nábožný (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 25.01.2021
CT DR.FRIENDS
Félix Pakes (Člen tímu)
Radovan Hudák (Člen tímu)
Jozef Pakes (Asistent)
Slovensko Registrácia: 15.01.2021
CT JMC
Matúš Kuruc (Člen tímu)
Ján Maťaš (Člen tímu)
Tomáš Vardžík (Asistent)
Slovensko Registrácia: 07.02.2021
CT MASSIVE BAITS 2
Tomáš Šamo (Člen tímu)
Lukáš Šamo (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 09.02.2021
CT MIKBAITS MĚLNÍK
Stanislav Brož (Člen tímu)
Ivo Kašpárek (Člen tímu)
Michal Drašnar (Asistent)
Česká Republika Registrácia: 19.01.2021
CT MO VRANOV N/T
Juraj Činčár (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 20.01.2021
CT ORAVA
Ivan Bajza (Asistent)
Ján Vanko (Člen tímu)
Martin Horňák (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 29.01.2021
CT SBS BAITS CARP FAN SK
Jozef Kaňuch (Člen tímu)
Andrej Záčik (Asistent)
Marián Kučera (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 16.01.2021
CT TB BAITS
Tomáš Blažek (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 28.01.2021
CT VYCHODNARE
Jakub Kmec (Člen tímu)
Ľubomír Sarváš (Asistent)
Dušan Petro (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 05.02.2021

 

 
Progress-systems, s.r.o.

TOPlist