Zoznam prihlásených tímov

Dátum aktualizácie: 19.05.2019 19:12



Zoznam tímov

Počet: 52

TímŠtát
CT Arizonacarp CZ
Petr Kleiber (Asistent)
Tomáš Kašovský (Člen tímu)
Jakub Klimek (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 15.01.2019
Uhradené: 29.04.2019
CT Arizonacarp CZ II
Tomáš Ohanka (Asistent)
Přemysl Přichystal (Člen tímu)
Radim Dvořaček (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 15.01.2019
Uhradené: 29.04.2019
CT Carp Only-Starfishing I
Tomáš Vaněk (Člen tímu)
Zdeněk Vaněk (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 15.01.2019
Uhradené: 29.04.2019
CT Carp Only-Starfishing II
Miroslav Gabrhel (Člen tímu)
Marek Kadlčík (Asistent)
Jan Javor (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 15.01.2019
Uhradené: 29.04.2019
CT Carp Servis Vaclavík I
Milan Dytrych (Člen tímu)
Aleš Vaclavík (Člen tímu)
Milan Trešl (Asistent)
Česká Republika Registrácia: 15.02.2019
Uhradené: 29.04.2019
CT Carp Servis Vaclavík II
Ján Patek (Člen tímu)
Vlastimil Johanides (Člen tímu)
Radek Slunečko (Asistent)
Česká Republika Registrácia: 15.02.2019
Uhradené: 29.04.2019
CT Carpstyle
Erik Boris (Asistent)
Matúš Bučko (Člen tímu)
Róbert Hézsely (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 15.01.2019
Uhradené: 30.04.2019
CT Čvachta/Starbaits
Ondřej Hajek (Člen tímu)
Tomáš Heczko (Asistent)
Rostislav Wator (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 25.01.2019
Uhradené: 29.04.2019
CT Dr Baits
Dávid Floro (Asistent)
Daniel Flóro (Člen tímu)
Bedrich Horník (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 16.01.2019
Uhradené: 24.04.2019
CT Fancy carp SK
Róbert Kapala (Člen tímu) - ZV 40966
Albin Michalica (Asistent) - ZV 37678
Marián Fenik (Člen tímu) - ZV 37717
Slovensko Registrácia: 15.01.2019
Uhradené: 30.04.2019
CT F-baits Trenčín
Marek Stražák (Člen tímu)
Miroslav Tománek (Asistent)
Miloš Stráňovský (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 15.01.2019
Uhradené: 09.04.2019
CT Fishing star CZ
Zdeněk Ružička (Člen tímu)
Roman Valín (Člen tímu)
Vladimír Goldšmid (Asistent)
Česká Republika Registrácia: 15.01.2019
Uhradené: 16.04.2019
CT Garantbaits SK
Marián Hredzák (Člen tímu)
Pavol Hatala (Asistent)
Marián Zauška (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 15.01.2019
Uhradené: 29.04.2019
CT Garantbaits východ+Pirko baits
Michal Cap (Asistent)
Martin Šoganič (Člen tímu)
Ján Kasáč (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 15.01.2019
Uhradené: 10.04.2019
CT Giants Fishing
Jakub Fabian (Člen tímu)
Juraj Činčár (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 15.01.2019
Uhradené: 30.04.2019
CT Greenfisch-Orthodox
Roman Cecko (Člen tímu)
Boris Kubat (Člen tímu)
Mira Kroupa (Asistent)
Slovensko Registrácia: 27.01.2019
Uhradené: 30.04.2019
CT H + H
Michal Demčák ml. (Asistent)
Erik Angi (Člen tímu)
Jozef Kanáloš (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 16.01.2019
Uhradené: 30.04.2019
CT Imperium Off Bandits
Kateřina Seidlová (Člen tímu)
Martin Holeček (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 15.01.2019
Uhradené: 26.04.2019
CT Infinity Baits
Jaroslav Zika (Člen tímu)
Libor Kratochvil (Asistent)
Rostislav Souček (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 16.01.2019
Uhradené: 23.04.2019
CT Jet fish Rybochňapi
Roman Vavrečka (Asistent)
Václav Pětník (Člen tímu)
Petr Svítek (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 15.01.2019
Uhradené: 12.04.2019
CT JRC SK
Martin Babjak (Člen tímu)
Pavol Jurčo (Asistent)
Tomáš Pitoňák (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 16.01.2019
Uhradené: 23.04.2019
CT Karpklub.PL
Dawid Marczuk (Člen tímu)
Marcin Herman (Člen tímu)
Kamil Zychma (Asistent)
Poľsko Registrácia: 23.01.2019
Uhradené: 29.04.2019
CT Klub športových rybárov Trenčín
Andrej Buček (Asistent)
František Repa (Člen tímu)
Dušan Košut (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 15.01.2019
Uhradené: 09.04.2019
CT Masive Baits
Ondrej Goga (Člen tímu)
Gabriel Csorgo (Asistent)
Valerij Veremčuk (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 15.01.2019
Uhradené: 24.04.2019
CT Mikbaits Brothers CZ
Tomáš Zezulka (Člen tímu)
Ján Kurovský (Člen tímu)
Jiří Čaladi (Asistent)
Česká Republika Registrácia: 15.01.2019
Uhradené: 10.04.2019
CT Mikbaits CZ
Pavel Tulinský (Člen tímu)
Aleš Moc (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 17.01.2019
Uhradené: 24.04.2019
CT Mikbaits CZ II
Martin Kania (Člen tímu)
David Kubalák (Asistent)
Martin Macura (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 15.01.2019
Uhradené: 29.04.2019
CT Mikbaits Mělnik
Michal Drašnar (Asistent)
Ivo Kašpárek (Člen tímu)
Stanislav Brož (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 15.01.2019
Uhradené: 29.04.2019
CT Mikbaits Michalovce
Martin Čermak (Člen tímu)
Stanislav Mesaroš (Člen tímu)
Milan Tegi (Asistent)
Slovensko Registrácia: 17.01.2019
Uhradené: 25.04.2019
CT MO Žiar n/H - A-Baits
Adríán Kazar (Asistent)
Ľubomír Holečka (Člen tímu)
Miroslav Paller (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 15.01.2019
Uhradené: 01.04.2019
CT MsO Sereď Šintava 2019
Peter Strapáč (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 15.01.2019
CT MsO SRZ Košice
Radoslav Lukács (Člen tímu)
Maroš Terezka (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 15.01.2019
Uhradené: 30.04.2019
CT MsO SRZ Michalovce
Marcel Peterčík (Člen tímu)
Milan Šebesta (Asistent)
Miroslav Maščák (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 15.01.2019
Uhradené: 12.04.2019
CT Nashbait
Radek Havelka (Člen tímu)
Josef Toman (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 16.01.2019
Uhradené: 11.04.2019
CT NIKL & CARP ‘R’ US
Marek Friga (Člen tímu)
Jakub Vardzik (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 17.01.2019
Uhradené: 30.04.2019
CT NO Respekt - Kimot II
Vladimír Brunclik (Člen tímu)
Lukáš Tegi (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 15.02.2019
Uhradené: 15.04.2019
CT NO Respekt-Kimot I
Vladimír Rybnický (Člen tímu)
Petr Hošek (Asistent)
Marián Pribiš (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 17.01.2019
Uhradené: 26.04.2019
CT Nula
Radomír Tomeček (Člen tímu)
Ludvík Mašek (Člen tímu)
Pavel Timko (Asistent)
Česká Republika Registrácia: 18.01.2019
Uhradené: 29.04.2019
CT Orthodox carp Žarnovica
Norbert Škreko (Člen tímu)
Erik Nudzik (Člen tímu)
Jozef Bakuš (Asistent)
Slovensko Registrácia: 15.01.2019
Uhradené: 30.04.2019
CT Orthodoxcarp SK
Rastislav Muchanič (Člen tímu)
Marek Ivanco (Člen tímu)
Branislav Vaško (Asistent)
Slovensko Registrácia: 16.01.2019
Uhradené: 29.04.2019
CT Patriot.SK
Peter Mišľavcev (Člen tímu)
Róbert Medeši (Asistent)
Peter Tomko (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 15.01.2019
Uhradené: 26.04.2019
CT RJV-STK Tajga
Roman Hub (Člen tímu)
Vlastimil Bartoň (Asistent)
Jiří Vostrejš (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 16.01.2019
Uhradené: 16.04.2019
CT Rybárske centrum Orava
Marián Maslaňák (Člen tímu) - ZV 40132
Dušan Patrnčiak (Asistent) - ZV 17303
Michal Smatana (Člen tímu) - ZV 17755
Slovensko Registrácia: 16.01.2019
Uhradené: 03.05.2019
CT SBL SRZ MO Topolčany
Pavol Brunay (Asistent)
Slavomír Stanko (Člen tímu)
Matej Labuda (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 03.03.2019
Uhradené: 12.04.2019
CT SBS Baits Slovensko
Jozef Kaňuch (Asistent)
Jan Hrabovsky (Asistent)
Marián Kučera (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 16.01.2019
Uhradené: 24.04.2019
CT Starbaits
Marek Židek (Člen tímu) - ZV 47412
Jozef Petričko (Člen tímu) - ZV 47354
Rudolf Pokrivčák (Asistent) - ZV 48004
Slovensko Registrácia: 02.03.2019
Uhradené: 13.04.2019
CT Starbaits"No Compromise"
Gabriel Takáč (Člen tímu)
Rastislav Kajla (Asistent)
Karol Horváth (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 24.01.2019
Uhradené: 30.04.2019
CT Svinna
Martin Chlpek (Člen tímu)
Peter Minárech (Asistent)
Anna Minarechová (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 15.01.2019
Uhradené: 01.04.2019
CT UFO Sinker
Peter Šenda (Člen tímu)
Ján Wojtyla (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 15.02.2019
Uhradené: 03.04.2019
CT Urbancarp
Ján Urban (Člen tímu) - ZV 39270
Ondrej Piovarči (Člen tímu)
Ján Urban st. (Asistent) - ZV 39262
Slovensko Registrácia: 15.01.2019
Uhradené: 05.04.2019
CT Viper carp
Peter Mochťák (Člen tímu)
Emil Obitko (Člen tímu)
Matúš Materna (Asistent)
Slovensko Registrácia: 16.01.2019
Uhradené: 15.04.2019
CT Zemnik-Bodovka LK baits
Vladimír Stanislav (Asistent)
Ľuboslav Kokavec (Člen tímu)
Michal Burian (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 15.01.2019
Uhradené: 09.04.2019

Náhradníci

Po prekonzultovaní s organizátorom ohľadom voľných miest a zaplatení štartovného na účet organizátora sa náhradníci stávajú súťažiacimi družstvami.

Počet: 5

TímŠtát
CT B+B
Lukáš Bartek (Člen tímu)
Jiří Beníček (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 15.01.2019
CT Carp Servis Václavík III
Ondřej Karlovský (Člen tímu)
Aleš Váňa (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 15.01.2019
CT Extrem
Ján Sivák (Asistent)
Jaroslav Ondovčin ml. (Člen tímu)
Jaroslav Ondovčin st. (Člen tímu)
Slovensko Registrácia: 27.01.2019
CT KP Revital
Ján Peter (Člen tímu)
Tomáš Tichy (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 23.01.2019
CT My carp rockers
Štěpán Ryba (Asistent)
Michal Lesnek (Člen tímu)
Oldřich Cuták (Člen tímu)
Česká Republika Registrácia: 15.01.2019

 

 
Progress-systems, s.r.o.

TOPlist