22.7.2017 Druhý deň tábora mladých rybárov
Na druhý deň sme naplánovali veľ súťaži, aby nedeľa už bola voľnejšia, bez stresov. A tak po raňajkách deti začali s rybolovom a po rybolove , hry s jablkom , žabaky a rôzne hry naplánované a vymyslené organizátorom. Začal vytúžený futbalový turnaj. V zápasoch sa bojovalo tak , ako keby šlo o majstra republiky. Vynikali zelený s najlepším hráčom Filipom. Okolo obeda sme skončili prvý polčas k vôli obedu a presunu na obed.
Obed bol vynikajúci a deťom rezeň chutil. No i tu sa ukázali ti, čo sú vyberavý v jedle. No nanuk chutil každému.
O 13:00 už nás čakala Mestská polícia s predvádzaním rožných špecialít z výkonu ich povolania. Deti najviac zaujali okuliare opilcou. Takže ich chôdza prebiehala presne , ako keď dospelí sa vracajú z kŕčmi . Streľba s pištole na terč tiež nedopadla zle. Poďakovanie policii a poďho do vody, vykúpať a schladiť telo. Začal druhý polčas futbalových zápasov.
Ukončenie druhej časti rybolovu a presun na testy z rybolovu. Hospodár bol zhrozený odpoveďami a znalosťami deti. Pozitívne však bolo , najlepšie ovládali testy dievčatá.
Večera deťom prišla vhod v podobe guľáša, hoci po celý deň im bolo postarané o pitný režim, podávané dyne a sladkosti.
Vyhodnotenie a poďakovanie predsedom za hladký priebeh dňa otvorilo ukončenie. Z testov obdŕžala u dievčat cenu Rebeka a u chlapcov Martin. Futbal zase Filip bol vyhlásený za najlepšieho hráča. No a u rybárov sa najviac darilo Marekovi. Unavené deti zaľahli už o 22:00 podľa plánu

 
 
 
Progress-systems, s.r.o.

TOPlist